Last Minute Egypt: Dítě zdarma – nejlepší nabídky!

Last Minute Egypt: Dítě zdarma – nejlepší nabídky!

Are you looking for a last minute getaway to Egypt that won’t break the bank? Look no further! With our exclusive deals and offers, including „dítě zdarma“, you can enjoy the best of Egypt without the stress of overspending. Let us guide you through the top destinations and experiences that await you in this magical land. Don’t miss out on these unbeatable deals – read on to learn more!
Nejlepší letní zájezdy do Egypta pro rodiny s dětmi

Nejlepší letní zájezdy do Egypta pro rodiny s dětmi

Aktuální nabídka poskytovatelů zájezdů do Egypta pro rodiny s dětmi

Pokud plánujete last minute letní dovolenou do Egypta s celou rodinou, máme pro vás skvělou zprávu! V této nabídce naleznete nejlepší zájezdy pro rodiny s dětmi, a co víc, vaše dítě může jet zcela zdarma! Vyberte si z těchto atraktivních nabídek a užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou sluníčka, písku a historie.

 • Ubytování v luxusních resortech s bazény a plážemi přímo na břehu Rudého moře
 • Programy pro děti včetně dětských klubů, animačního programu a sportovních aktivit pod dohledem zkušených pedagogů
 • Možnost výletů do památek jako jsou pyramidy, chrámy a starověká města pod vedením průvodců

Luxusní all-inclusive hotely s dětskými klubem a animačním programem

Luxusní all-inclusive hotely s dětskými klubem a animačním programem

Využijte jedinečnou příležitost a vydejte se na last minute do Egypta s celou rodinou! Užijte si luxusní dovolenou v all-inclusive hotelu s dětským klubem a bohatým animačním programem. Nyní můžete mít dítě zdarma!

V našich vybraných hotelych si užijete nejen relaxaci na pláži u Rudého moře, ale také spoustu zábavy pro děti i dospělé. Animátoři se postarají o vaše nejmenší, zatímco vy si můžete dopřát chvíle odpočinku nebo se zúčastnit různých aktivit a sportovních her.

Destinace Cena za osobu
Hurghada 200 EUR
Šarm aš-Šajch 250 EUR
Marsa Alam 300 EUR

Tipy na rodinné výlety a aktivity v Egyptě pro malé dovolenéry

Tipy na rodinné výlety a aktivity v Egyptě pro malé dovolenéry

V Egyptě se nachází mnoho skvělých aktivit pro rodiny s malými dětmi. Jednou z nejlepších nabídek pro last minute dovolenou je možnost mít dítě zdarma! Využijte tuto skvělou příležitost a vydejte se s celou rodinou na dobrodružství v zemi pyramid a faraonů. Zde je pár tipů na rodinné výlety a aktivity, které si nemůžete nechat ujít:

 • Navštivte pirátský park v Hurghadě a zažijte adrenalinové zážitky s celou rodinou.
 • Projděte se po slavné bulváru Al-Khalili v Káhiře a nakupte tradiční suvenýry a památky.
 • Užijte si relaxaci u bazénu nebo na pláži a nechte děti, ať si staví hrad ze písku.

Ve spojení s výhodnou nabídkou dítě zdarma se tento last minute výlet do Egypta stane nezapomenutelným dobrodružstvím pro celou rodinu. Tak neváhejte a plánujte svou dovolenou ještě dnes!

Nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu na pobřeží Rudého moře

Nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu na pobřeží Rudého moře

Chystáte se na last minute dovolenou do Egypta? Pak máme pro vás skvělou nabídku! Nechte se unést krásami pobřeží Rudého moře a užijte si nezapomenutelné zážitky s celou rodinou. A co víc, vaše dítě může jet s vámi zdarma!

V Egyptě vás čekají nespočet možností, jak si užít dovolenou naplno. Plážování na bílých písečných plážích, potápění mezi korály a exotickými rybami, prohlídka starobylých památek a mnoho dalšího. Využijte jedinečnou příležitost a vydejte se s rodinou na dobrodružství, na které nezapomenete!

 • Ubytování v pětihvězdičkovém hotelu s all inclusive stravováním
 • Volný vstup do aquaparku přímo v hotelu
 • Možnost vyzkoušet si různé vodní sporty, jako např. šnorchlování nebo windsurfing
 • Organizované výlety do okolí, např. do Luxoru nebo na pouštní safari

Bezstarostná dovolená s malými dětmi v egyptském letovisku Hurghada

Bezstarostná dovolená s malými dětmi v egyptském letovisku Hurghada

Vydejte se na bezstarostnou dovolenou s malými dětmi do egyptského letoviska Hurghada a využijte skvělé nabídky Last Minute Egypt! Díky aktuální akci může vaše dítě cestovat zdarma, což je skvělá příležitost ušetřit peníze a užít si společné rodinné dobrodružství v krásném prostředí.

Hurghada nabízí řadu možností pro zábavu s dětmi, jako jsou vodní parky, plážové aktivity, možnost pozorování korálů při šnorchlování nebo potápění a mnoho dalšího. Nechte své děti objevovat nové dobrodružství a vy si zatím užijte relaxaci a odpočinek na slunečné pláži nebo při wellness procedurách v hotelu.

Destinace Hotel Cena za osobu
Hurghada Luxusní resort 1200 $
Hurghada Family-friendly hotel 900 $

Praktické rady a tipy pro cestování do Egypta s dětmi

Praktické rady a tipy pro cestování do Egypta s dětmi

V Egyptě jsou pro děti zdarma skvělé nabídky, které nemůžete odmítnout! Vydejte se na last minute dovolenou a užijte si spoustu zábavy s celou rodinou. Zde jsou některé praktické rady a tipy pro cestování s dětmi do Egypta:

 • Stravenky – Většina hotelů nabízí stravenky pro děti zdarma nebo za sníženou cenu. Určitě využijte tuto možnost a ušetřete peníze na jídle.
 • Bezpečnost – Egypt je bezpečnou destinací pro rodiny s dětmi, ale je vždy dobré být ostražitý. Mějte na paměti základní bezpečnostní opatření a nezapomeňte na cestovní pojištění.
 • Volnočasové aktivity – Naplánujte si dopředu volnočasové aktivity, které budou bavit celou rodinu. V Egyptě je spousta možností, jako jsou vodní parky, pláže nebo historické památky.

Závěrem

As we conclude our exploration of last minute travel deals to Egypt with the enticing offer of children going free, we cannot help but be mesmerized by the endless wonders and treasures this magnificent land has to offer. With its rich history, stunning landscapes, and warm hospitality, Egypt truly is a destination that captivates the soul and inspires the imagination. So why wait any longer? Take advantage of these incredible deals and create unforgettable memories with your loved ones in the land of the Pharaohs. Whether you are drawn to the ancient pyramids, vibrant markets, or tranquil beaches, Egypt awaits with open arms, ready to enchant and surprise you at every turn. Book your adventure today and prepare for the journey of a lifetime. Egypt is calling, will you answer? Na shledanou v Egyptě!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *