Kontaktujte nás a staňte se součástí naší cestovatelské rodiny!

Vítejte na kontaktní stránce Czech-paradise.cz, online cestovatelského magazínu pro všechny nadšené cestovatele a milovníky dobrodružství!

Jak nás můžete kontaktovat?

Máme pro vás připraveno hned několik cest, jak se s námi spojit. Vyberte si tu, která vám nejlépe vyhovuje, a staňte se součástí naší cestovatelské komunity!

Máte dotaz, připomínku nebo nápad na nový článek? Neváhejte a napište nám pomíc kontaktního formuláře.

Snažíme se odpovídat co nejrychleji, ale pokud se k vám naše odpověď nedostane do tří pracovních dnů, zkontrolujte prosím složku se spamem. Někdy se naše e-maily ztratí v internetovém bezedném moři.

Zásady ochrany osobních údajů

Spolupráce

Jste firma nebo investor a chtěli byste s námi navázat spolupráci? Skvělé! Vždy hledáme nové příležitosti, jak rozšířit naše obzory a přinést našim čtenářům ještě lepší obsah. Ať už máte zájem o reklamní partnerství, sponzorovaný článek nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se nám.

Často Kladené Otázky

Máte nějaké otázky ohledně našeho magazínu nebo cestování obecně? Podívejte se na naše nejčastější dotazy, možná zde najdete odpověď, kterou hledáte. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat!

Snažíme se přidávat nové články a tipy minimálně jednou týdně. Sledujte naše sociální sítě nebo se přihlaste k odběru novinek, abyste byli mezi prvními, kdo se o nových příspěvcích dozví.

Samozřejmě! Neustále hledáme nové talenty, kteří by chtěli sdílet své cestovatelské zážitky a tipy s našimi čtenáři.

Zaměřujeme se především na Evropu, ale občas přidáváme i tipy na cesty do vzdálenějších koutů světa. Naším cílem je inspirovat vás k poznávání nových míst a kultur.

Ne, nejsme cestovní kancelář. Jsme pouze online magazín, který poskytuje informace a inspiraci pro vaše vlastní cesty.

Samozřejmě! Podívejte se do naší sekce „Levné cestování“, kde najdete spoustu tipů, jak ušetřit při plánování vaší cesty.

Ano, v naší sekci „Cestování s dětmi“ najdete spoustu užitečných rad a tipů, jak si užít dovolenou s celou rodinou.

To je opravdu těžká otázka! Každý z našeho týmu má své oblíbené místo, ale všichni milujeme Českou republiku a její krásy. Určitě se podívejte na naše články o domácích destinacích.

Naši redakci můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Ano, nabízíme možnost inzerce pro firmy a organizace, které by chtěly oslovit naše čtenáře. Bližší informace o cenách a podmínkách inzerce naleznete na našich webových stránkách.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800